Společnost MK Mobiltech, s.r.o. působí jako komplexní poradenská a servisní společnost v IT sektoru. Zaměřujeme se na malé a střední podniky. Naše široké spektrum služeb zahrnuje od správy počítačové sítě, přes kamerové a zabezpečovací systémy až moderní webové stránky. Dlouholeté působení na trhu zajistilo odbornost a široký rozhled našim specialistům a pomohlo získat nadstandartní vztah s našimi dodavateli.

Sesterská společnost OK POINT, s.r.o. vznikla jako poradenská a servisní společnost v telekomunikačním sektoru. Během času se vyvinula ve firmu, která se stará o firemní klienty operátora – O2 v lokalitách Praha a Střední Čechy.

Obchodní zástupce

Ahoj, jsme MK Mobiltech, působíme jako komplexní poradenská a servisní společnost v IT sektoru. Naší prioritou je zákaznická spokojenost a poskytujeme tak profesionální sortiment služeb od správy počítačové sítě, přes kamerové a zabezpečovací systémy až po internetový marketing.

Popis pozice:

Baví tě IT a komunikace s lidmi ? Nás tohle baví a nyní hledáme nového kolegu do našeho týmu. Co tě u nás bude čekat ? Jedná se hlavně o komunikaci s klienty, návrhy řešení a zpracování nabídek. Nejsme korporátní firma a ani jí být nechceme. Hledáme nového kolegu do menšího kolektivu, kde budeš člověk, nikoli pozice. Níže uvádíme orientační seznam dovedností, které při práci používáme. Jestli tě náš popis zaujal, tak jej ber jako pozvánku k nám a my ti u kávy ukážeme, čím vším se zabýváme a možná domluvíme společné působení.

Informace o pozici

MK MOBILTECH, s.r.o., Nad sokolovnou 40/6, Praha – Podolí

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Benefity: Bonusy / prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontaktní osoba:  Jan Macháček, +420 720 705 136