Nechejte starosti o IT na nás…

Společnost MK Mobiltech, s.r.o. působí jako komplexní poradenská a servisní společnost v IT sektoru. Oblastí našeho působení je Praha a střední Čechy. Naše široké spektrum služeb zahrnuje od správy počítačové sítě, přes kamerové a zabezpečovací systémy, až po instalace vstupních systémů. Dlouholeté působení na trhu zajistilo odbornost a široký rozhled našim specialistům a pomohlo získat nadstandardní vztah s našimi dodavateli.

Náš tým

Ondřej Kulich

Ondřej Kulich

Jednatel
Zvyšovat efektivitu a kvalitu služeb pro naše zákazníky a současně zajistit, aby se každý zaměstnanec ve svém pracovním prostředí cítil dobře je pro mě prvořadé.
Jan Macháček

Jan Macháček

Manager IT
Řídím společnost MK Mobiltech, s.r.o. a odpovídám za obchodní vztahy s dodavateli a klíčovými klienty. Jsem Vám k dispozici k projednání možnosti spolupráce.
Tomáš Zika

Tomáš Zika

IT specialista, kamerové systémy
V rámci naší společnosti mám na starost koordinaci zakázek. Poradím Vám v rámci kamerových a zabezpečovacích systémů a také slaboproudých rozvodů.
Martin Štěrba

Martin Štěrba

IT specialista, datové sítě
Zaměřuji se na výstavbu datových a slaboproudých sítí a rozvodů. Poradím Vám s vhodným řešením realizace ve vašem objektu.
Roman Pikl

Roman Pikl

IT specialista, přístupové systémy
Mým oborem jsou přístupové a zabezpečovací systémy. Rád Vám ukážu a naučím Vás používat chytré funkce interkomu a alarmu.
Marek Kováč

Marek Kováč

Obchodní zástupce
Potřebujete vybrat vhodné řešení z našeho portfolia služeb a zjistit jeho cenu? Tak to je moje práce. Jsem Vám k dipozici pro osobní schůzku.
Ilustrační foto

Helena Langová

Administrativa
Potřebujete dohledat účetní doklad nebo zajistit kontakt někoho z kolegů ? Dejte mi vědět a pomohu Vám. Mám na starost administrativní zázemí naší společnosti.
Patrik Bušek

Patrik Bušek

Koordinátor výstavby sítě
Zajistit, aby v rámci výstavby telekomunikační sítě v ČR probíhalo vše tak jak má, je má náplň práce. Cílím na plnění termínů, kvalitu zpracování našich zakázek a spokojenost zákazníka.
Marek Podhrazsky2

Marek Podhrázský

Správce sítě
Jsem Vám k dispozici jako podpora IT systémů. Vybírám a nasazuji vhodná řešení pro naše klienty. Mojí prioritou je spolehlivost a dostupnost.