Jaký užitek přináší kamerový systém HIKVISION?

Chrání a chytře hlídá

Současné kamerové systémy zajišťují ochranu vašeho majetku formou sledování vč. detekce a upozornění na vstup osob do sledované oblasti. Zastávají tak funkci zabezpečovacího systému.

Poskytuje důkazní materiály

Zajistí Vám podklady pro uplatnění vašeho nároku například při vzniku škody, tím šetří vaše finance. Jeden obraz vydá za tisíc slov.

Zvyšuje efektivitu

Monitorováním pracovního prostředí zamezíte možnému plýtvání personálních kapacit, neplatí zde pravidlo „co oko nevidí, srdce nebolí“, získáte tak to, za co platíte.
 

Užitek pro vzdálený náhled

Funkce náhledu na kamery přes mobilní telefon Vám zajistí přehled o vašem majetku i ve chvíli, kdy se nacházíte na jiném místě.

Proč si nás vybrat

Odborná konzultace

Poskytneme Vám bezplatnou odbornou konzultaci spojenou s výběrem a realizací kamerového systému. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Zákaznická podpora a servis

Instalací kamer to nekončí. Zajistíme Vám záruční i pozáruční servis vč. telefonické podpory.

Certifikovaný partner HIKVISION

Správný výběr dodavatele je klíčem k úspěchu. HIKVISION je předním světovým výrobcem kamer. Dlouhodobá spolupráce zaručuje odbornost i kvalitu výrobků.

Návrh řešení v místě instalace

Navštívíme Vás v místě instalace a vyberme nejvhodnější řešení kamerového systému na míru. Prohlídka je zdarma.

Moderní kamerové trendy

Pro bezpečnostní kamery je k dispozici stále výkonnější výpočetní výkon a neustále vidíme inteligentnější algoritmy, které pokrývají širší aplikace.

Na bezpečnostním trhu se stává populární automatické rozpoznávání registračních značek (ANPR), automatické upozornění na události, počítání lidí, mapování teploty, detekce nelegálního parkování a detekce přilby, stejně jako řada dalších aplikací AI. Díky vylepšenému výpočetnímu výkonu a optimalizovaným algoritmům AI bude běžné, že bezpečnostní kamery budou v blízké budoucnosti čelit inteligentnějším úkolům, které pomohou zlepšit zabezpečení v místních komunitách a efektivitu datových systémů.

Trend „přechodu na cloud“ pro podniky všech velikostí se v celém odvětví zabezpečení zrychlil v roce 2020. Od trhů malých podniků až po úroveň podniků stále více podniků dnes využívá nákladově efektivní cloudové služby k rozšíření flexibility svých provoz, nasazení a správu.

Cloudové bezpečnostní systémy - které spojují zabezpečení, sítě, úložiště, analytiku a správu - usnadňují nasazení, protože není potřeba místních serverů a softwaru. To ušetří značné množství času a nákladů a zároveň rozšíří nebo sníží jejich bezpečnostní systémy.

Prostřednictvím infrastruktury cloudového hostování tato řešení přinášejí výhody zákazníkům také se vzdáleným provozem a údržbou, rychlým upozorněním na klíčové bezpečnostní události a umožněním jim držet krok s nejnovějšími verzemi firmwaru, upgrady a službami.

Uživatelé očekávají od svých videokamer nepřetržitý výkon bez ohledu na roční období, počasí nebo denní dobu. Je životně důležité mít kamery, které dokážou efektivně reagovat na pořizování jasných snímků bez ohledu na denní nebo noční dobu nebo špatné počasí..

V současnosti, se v bezpečnostním průmyslu stále více populární stává technologie slabého osvětlení, která poskytuje barevné zobrazení 24/7 i v tmavém a neosvětleném prostředí.  Více front-endových kamer je nyní vybaveno zobrazovací technologií slabého osvětlení, aby bylo zajištěno, že budou „vidět“ a reprodukovat barvy obrazu ve dne i v noci.

Jak v jiných extrémních podmínkách, jako je silný déšť, sníh, mlha nebo smog, jak kamery zajišťují viditelnost? Profesionálové v oboru inklinují k volbě tepelného zobrazování, které měří teplo, nebo tepelné záření, pro generování obrázků z jejich zorného pole. Díky termálnímu zobrazování je vykreslený obraz mnohem méně ovlivněn i tím nejsvětlejším zakrytím těchto podmínek.

Kybernetická bezpečnost a ochrana osobních údajů jsou výzvou pro bezpečnostní průmysl od okamžiku, kdy bylo první bezpečnostní zařízení připojeno k internetu. Na základě nárůstu cloudových řešení a řady inovativních technologií, jako jsou IoT, big data, 5G a AI, se k této připojené síti nyní připojují miliony bezpečnostních zařízení a systémů.

Ochrana bezpečnostních zařízení a systémů před kybernetickými útoky a ochrana osobních údajů jsou důležitějšími problémy než kdy dříve. Kybernetická bezpečnost bude nadále průmyslovým odvětvím v každém kroku zpracování dat, od generování, přenosu a ukládání, až po datové aplikace a nakonec i mazání.

„Zero Trust“ je populární koncept v oblasti kybernetické bezpečnosti a může to být inspirativní nápad pro bezpečnostní společnosti, jak budovat standardy kybernetické bezpečnosti na vyšší úrovni s postojem „nikdy nevěřte, vždy ověřte“. Čas ukáže.

Tma nebo špatné osvětlení mohou pro většinu aplikací kamerových systémů představovat problém, ať už jde o ochranu majetku, nebo monitoring za nepříznivých světelných podmínek. Technologie DarkFighter od společnosti Hikvision zajišťuje vysoce kvalitní obraz i při velmi slabém světle, abyste mohli nepřetržitě monitorovat a optimalizovat všechny činnosti.

Reference našich klientů

Moderní skleníkový areál Středočeský kraj

Celý perimetr areálu je zabezpečen vyspělým kamerovým systémem s detekcí pohybu a nočním viděním.

NVR a síťové prvky uloženy v datovém rozvaděči. Instalace provedena v korespondenci s technickou dispozicí budovy.

Přístup ke obrazu i záznamu přes mobilní aplikaci.

Rodinný dům Praha

Kamerový systém instalovaný v rodinném domě je vybaven pokročilou technologií pro barevné noční vidění a detekci pohybu.

Záznam je ukládán na lokálním nahrávacím zařízení s automatickou replikací do cloudového úložiště pro zvýšení bezpečnosti.

Přístup ke obrazu i záznamu přes mobilní aplikaci.

Bytový dům Praha

Jednotlivé kamerové body tohoto rozsáhlého kamerového systému disponují širokým úhlem záběru a vysokým rozlišením,

díky tomu bylo optimální rozmístění kamerových bodů hračkou.

Antivandal provedení kamerových bodů je v této instalaci nutností.

Závadná činnost ve společných prostorách bytového domu byla prakticky eliminována.

Legislativa GDPR​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Nulla quis diam. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Duis condimentum augue id magna semper rutrum. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.

Kontaktní formulář